annonse

350 avsluttet fotballsesongen på Stokmarknes

Omtrent 350 store og små fotballspillere, foreldre og trenere var med på sesongavslutningen 2018 for Stokmarknes IL søndag ettermiddag. Her fikk alle spillerne fikk pokal, og trenerne fikk den tradisjonelle julestjerna og en ekstra påskjønnelse. Damelaget som ble kretsmester i år fikk ekstra heder med en rose og gave fra en av klubbens samarbeidspartnere. Disse lagene fikk dessuten også påskjønnelse
Jenter 06-08: Fikk påskjønnelse. (Foto: Innsendt)

Det var kjempe-oppmøte og stor stemning da Stokmarknes IL hadde avslutning for fotballgruppa.

  • Innsendt

Omtrent 350 store og små fotballspillere, foreldre og trenere var med på sesongavslutningen 2018 for Stokmarknes IL søndag ettermiddag.

Her fikk alle spillerne fikk pokal, og trenerne fikk den tradisjonelle julestjerna og en ekstra påskjønnelse.

Damelaget som ble kretsmester i år fikk ekstra heder med en rose og gave fra en av klubbens samarbeidspartnere. Disse lagene fikk dessuten også påskjønnelse:

2012, 2011, 2010, 2009, 2008, jenter 06-08, 2007, 2006, G14, G16 og J16.

Klikk for å se kommentarer ()

Her kan du fritt komme med synspunkter og informasjon. Vi krever fullt navn. Da blir det mer interessant for andre å lese det du skriver. Trakassering, trusler, hatske meldinger eller reklame aksepteres ikke på blv.no. Falske profiler utestenges. Vær saklig og vis respekt når du kommenterer.

annonse